O NAS
 
Kremdobry to miejsce , gdzie możecie zakupić kosmetyki różnych marek o dobrym składzie i przedmioty tworzone z myślą o naturze i ekologii.
 
Starannie wybieramy spośród wielu marek i twórców te które charakteryzują się najlepszymi składami oraz wysoką jakością.
 
Do każdego partnera podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.
 
Służymy Ci również radą przy doborze produktów, zarówno online jak i stacjonarnie.

Przy wyborze kosmetyków pomoże Ci Edyta która od dwudziestu lat profesjonalnie zajmuję się kosmetyką. Swoje doświadczenie zdobywała w wielu renomowanych warszawskich salonach urody oraz jednym z największych prestiżowych hoteli Spa w Polsce. Nieustannie wzbogaca swoją wiedzę z zakresu profesjonalnej pielęgnacji ciała i kosmetyki.
Lata pracy pokazały mi jak ważną rolą w utrzymaniu zdrowej kondycji skóry jest pielęgnacja. Często wystarczy niewielka zmiana w swoim codziennym rytuale by rozwiązać wiele problemów skórnych.
Chcąc jeszcze skuteczniej pomóc osobom zmagającym się z uciążliwymi problemami skórnymi, siedem lat temu stworzyła swój własny, butikowy salon urody Petit. To miejsce, gdzie poza naturalnymi, indywidualnie dobranymi dla moich klientek zabiegami, uczy je i naprowadza - jak zmienić podejście do pielęgnacji, by cieszyć się zdrową skórą na co dzień.
Sama wizyta w salonie nie rozwiąże wszystkich problemów. Wierzy, że prawdziwe piękno swojej skóry musimy zadbać same, podczas naszych codziennych rytuałów.
Krem dobry to niejako dopełnienie wizyty w jej salonie urody….

Wierzymy że kosmetyki i przedmioty naturalne polepszają jakość naszego życia.

Newsletter
Zapisz się na newsletter i zgarnij 10% na pierwsza zakupy
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl